Loading color scheme

Záruka 10 let proti prorezavění karoserie na GAZ NEXT

GAZ Česká republika s.r.o. dává standardně ke všem vozům GAZ modelové řady NEXT záruku 10 LET PROTI PROREZAVĚNÍ karoserie.
Tato nová, extrémně dlouhá, záruční lhůta koresponduje s dokonalou kvalitou vozů GAZ NEXT, která byla dosažena mnoha miliardovými investicemi do výrobního závodu GAZ Nižnij Novgorod.
O této modernizaci jsme informovali na oficiálních stránkách GAZ ČR již před časem (ZDE).

10-ti letá záruční doba se vztahuje jak na varianty na základě GAZ NEXT šasi, tak na základě GAZ NEXT furgon (dodávka).

GAZ ČR u modelu NEXT dlouhodobě nabízí k této standardní záruce možnost prodloužené záruky na kopletní vůz až na 5 let bez omezení kilometrovým nájezdem, tato prodloužená záruka je dostupná i na ostatní modely, tedy GAZelle a Sobol.
GAZ NEXT je kontrolován těmi nejpřísnějšími a velmi náročnými zkouškami, jež důkladně prověřili jeho kvalitní konstrukci a vysokou odolnost. GAZ nepřetržitě investuje do zdokonalení svých vozidel, tak aby mohl neustále nabízet špičkové vozy kategorií N1 a N1G po celém světě.

Veškeré doplňující informace si můžete vyžádat na auto@eltrans-liberec.cz, nebo Vás rádi uvítají naši skvělí pordejci po celé ČR.

 

VÍCE INFORMACÍ O GAZ NEXT 4x2

 

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data2/gazeurope_eu/public_html/www/templates/theme3675/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data2/gazeurope_eu/public_html/www/templates/theme3675/tpls/blocks/footer.php on line 54