Loading color scheme

Záruka 10 let proti prorezavění karoserie na GAZ NEXT a NN

GAZ Česká republika s.r.o. dává standardně ke všem vozům GAZ modelové řady NEXT záruku 10 LET PROTI PROREZAVĚNÍ karoserie.
Tato nová, extrémně dlouhá, záruční lhůta koresponduje s dokonalou kvalitou vozů GAZ NEXT, která byla dosažena mnoha miliardovými investicemi do výrobního závodu GAZ Nižnij Novgorod.
O této modernizaci jsme informovali na oficiálních stránkách GAZ ČR již před časem (ZDE).

10-ti letá záruční doba se vztahuje jak na varianty na základě GAZ NEXT šasi, tak na základě GAZ NEXT furgon (dodávka).

GAZ ČR u modelu NEXT dlouhodobě nabízí k této standardní záruce možnost prodloužené záruky na kopletní vůz až na 5 let bez omezení kilometrovým nájezdem, tato prodloužená záruka je dostupná i na ostatní modely, tedy GAZelle a Sobol.
GAZ NEXT je kontrolován těmi nejpřísnějšími a velmi náročnými zkouškami, jež důkladně prověřili jeho kvalitní konstrukci a vysokou odolnost. GAZ nepřetržitě investuje do zdokonalení svých vozidel, tak aby mohl neustále nabízet špičkové vozy kategorií N1 a N1G po celém světě.

Veškeré doplňující informace si můžete vyžádat na auto@eltrans-liberec.cz, nebo Vás rádi uvítají naši skvělí pordejci po celé ČR.

 

VÍCE INFORMACÍ O GAZ NEXT 4x2

 

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data2/gazeurope_eu/public_html/www/templates/theme3675/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data2/gazeurope_eu/public_html/www/templates/theme3675/tpls/blocks/footer.php on line 54